Rejestracja

Bierzesz udział w konflikcie II Wojny Światowej, i jesteś największą nadzieją na uzyskanie zwycięstwa. Walczysz o własne przekonania i o prawdę eliminując wszystko co stanie Ci na drodze. Użyj swojej Armii do walki z tysiącami innych Graczy i wykorzystaj swoje zdolności dyplomatyczne wywierając wpływ na politykę Świata i zapisując się tym w historii.

X

Regulamin PL

1. Członkostwo jest bezpłatne, o ile nie zaznaczono inaczej.

2. Looki Publishing GmbH ma prawo wyłączyć bezpłatne usługi w dowolnym czasie.

3. Korzystając z bezpłatnych usług, użytkownik nie ma prawa do roszczenia miesięcznego okresu dostępności. Ponad to, użytkownik nie posiada praw wydawniczych i autorskich korzystając z bezpłatnych oraz płatnych usług serwisu (np. posty na forum). Należy zaznaczyć, że dane personalne podane podczas rejestracji każdego użytkownika są zapisywane w naszej bazie danych.

4. Osoba fizyczna lub prawda nie ma prawa do posiadania więcej niż jednego konta w społeczności Looki. Po zbadaniu podejrzeń Looki Publishing GmbH ma prawo do skasowania drugiego konta. W przypadku wielokrotnego złamania tego punktu, dany użytkownik może zostać zablokowany lub mogą zostać wyciągnięte konsekwencje prawne.

5. Looki Publishing GmbH ma prawo zablokować użytkownika z nieodpowiednią nazwą. W szczególności nazwy odrażające, wulgarne, mające podtekst seksualny lub szerzące zakazane wg prawa treści są nie do przyjęcia. Looki Publishing GmbH posiada prawo do decydowania, która nazwa użytkownika jest nieodpowiednia.

6. Zakończenie członkostwa jest możliwe w dowolnym momencie tak długo, jak użytkownik nie posiada żadnych zobowiązań względem Looki Publishing GmbH.

7. Każdy użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania aktualnego prawa w Niemczech.

8. Jako członek społeczności stajesz się również członkiem wszystkich stron sieci Looki. Odbywa się to podczas pierwszej rejestracji u podłączonych partnerów sieci Looki. Dotyczy to także wszystkich nowych systemów, które zostaną dołączone do Looki po rejestracji. Użytkownik zostanie poinformowany o wszystkich nowo podłączonych stronach do Looki. W przypadku różnych stron może być wymagana dodatkowa rejestracja i/lub autoryzacja. Dotyczy to, przykładowo, korzystania z gier przeglądarkowych i/lub płatnych opcji. W przypadku komercyjnych usług Looki lub uczestniczenia w jakichkolwiek innych usługach, członkostwo w społeczności Looki nie wygasa.

9. Użytkownik zapewnia, że wszystkie podane informacje podczas procesu rejestracji są prawdziwe.

10. Użytkownik może ale nie musi wypełniać wszystkich pól w jego profilu. Dla płatnych usług, adres oraz szczegóły dotyczące płatności są wymagane.

11. Poprzez członkostwo, użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących społeczności Looki Publishing GmbH lub powiązanych partnerów reklamowych.

12. Looki Publishing GmbH nie ponosi za informacje zawarte w sieci.

13. Looki Publishing GmbH może zmienić niniejszy regulamin w dowolnym momencie. Członek społeczności zostanie o tym fakcie poinformowany w celu zaakceptowania zmian lub usunięcia konta w przypadku nie zaakceptowania zmian. Wpłacone aktualnie niewykorzystane środki na płatne usługi są zwracane w ciągu 3 tygodni.

14. Wszelkie spory prawne będzie rozpatrywał sąd w Munster.

15. W przypadku rażących naruszeń, Looki ma prawo jednostronnie do zakończenia członkostwa oraz może żądać odpowiedniego odszkodowania za wyrządzone szkody.

16. Looki Publishing GmbH ma prawo własności do wszystkich usług świadczonych przez firmę.